خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين

دانلود تحقیق گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين

تحقیق گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين ، دانلود گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين

محتوای فایل ::

گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين

گزارش-کارآموزی-شركت-توليد-بازرگاني-ملورين

دانلود ورد با موضوع گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين دارای ۴۵ صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : ۴۵ صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین اولین تولید کننده وصادر کنندۀ یو نیت و صند لی دندان پزشکی در ایران است .این شرکت که بزرگترین کارخانه ی تولید صندلی دندان پزشکی در خاورمیانه به شمار می رود در سال ۱۳۷۰تو سط ریا ست جمهوری جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح گردید .این در زمینی به مساحت ۱۵۰متر مربع بنا شده ودارای ۱۷۰۰ متر مربع بنا است.

۲-۱ موقعیت جغرافیایی
موقعیت جغرافیایی این شرکت در نزدیکی شهر ملارد،در حدود ۵ کیلومتر جاده شهریار –ملارد قرار گرفته است دفتر مر کزی شرکت در خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب قرار دارد.

۳-۱ وضعیت مالکیت
شرکت سهامی خاص می باشد .سها مداران شرکت ۷ نفر می باشند که یک مدیر تولید در کارخانه وسایر افراد در دفتر مرکزی سرپرست قسمت ها مختلف هستند ،تمامی ۷ سهامدار این شرکت جزو هئیت مدیره هستند.

۴-۱    وضعیت پرسنل
تعداد پرسنل شرکت ۴۵ نفر می باشدکه ۳۰نفر در خود کارخانه و ۱۵ نفر در دفتر مرکزی مشغول به کار هستند.از ۳۰ نفر افرادی که در کارخانه مشغول به کار هستند .۱۱نفر وکیل ،۱۲ نفر دیپلم ،۵نفر فوق دیپلم،۲نفر لیسانس هستند .۱۱نفر سیکل ،۱۲نفر دیپلم در قسمت های مختلف عملیاتی و مونتاژ مشغول به کار هستند واز ۵ نفر فوق دیپلم ها ۲ نفر منشی خانم در دفتر مدیریت :۱نفر طراح ونقشه کش ،۱نفر مدیریت کنترل کیفیت اولیه ومیانی و۱ نفر در قسمت انبار عهده دار کار هستند. افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند یک نفر در قسمت کنترل کیفیت پایانی ونفر دیگر که مهندس مکانیک است ومسئول آموزش ومسئول نظارت بر قسمت طراحی ومهندسی است.

۵-۱)قسمت های موجود در کارخانه
۱-۵-۱)مونتاژ برق والکترونیک ۸ در این قسمت آماده سازی سیستم برقی صورت می گیرد.تمامی عملیات ها بر روی کابل ها وسیم ها صورت می گیرد تا کاملاًآماده به قسمت مونتاژبریده شود.از جمله ی این کارها تو لید منشی صندلی ،منشی یونیت ،تابلت صندلی وتابلت یونیت می باشد.تکرار کارگر در این قسمت ۱ نفر می باشد.
۲-۵-۱) مونتا ژتابلت وبازویی:مونتاژ بازویی در سر صورت می گیرد ،۱-مونتاز قسمت ثابت بازویی قسمت متحرک ۳-مونتاژقسمت زیر تابلت *در این قسمت مونتاژقطعاتی صورت می گیرد که یا در خود همین قسمت عملیاتی مانند سوراخکاری یا قلاویز کاری بر روی آن انجام می شود یا قطعاتی از قسمتهای دیگر آماده شده وبعد از رنگ کاری برای مونتاژبه این قسمت می آیند.تعداد کارگر در این قسمت ۲نفر می باشد.

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: گزارش,کارآموزی,شركت,توليد,بازرگاني,ملورين,گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين,دانلود گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين ,دانلودگزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين ,دانلود گزارش کارآموزی شركت توليد بازرگاني ملورين,گزارش کا

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *