خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري)

دانلود تحقیق گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري)

تحقیق گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري) ، دانلود گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري)

محتوای فایل ::

گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري)

گزارش-کارآموزی-دفتر-فني-اورچين(رشته-معماري)

دانلود ورد با موضوع گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري) دارای ۲۹ صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : ۲۹ صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

مقدمه
بايد بگويم مهمترين تحصيل كار آموزي و كارورزي است زيرا شما عيناً و عملاً وارد حرفه خود شده ايد و مي توانيد به خوبي از آن تجربه كسب كنيد مقدمه اي براي كار است و اگر كسي خوب نتواند موضوع كارآموزي را درك كند مطمئناً در آينده نيز نمي تواند كار خوبي داشته باشد و اين تجربه كاري باعث سازندگي و ايجاد كسب و كار بهتر مي شود .
با توجه به رابطه نا مناسب دانشگاه و صنعت در كشور ايران و با عنايت به اين موضوع كه اصولاً مطروحه در دانشگاه كه شكل تئوري داشته در رابطه عملي اين مباحث با موضوعات به كار گرفته شده در صنعت براي دانشجويان به طرز روشني بيان نمي شود معمولاً دوره هاي كارآموزي فرصت مغتنمي است براي آشنايي دانشجويان رشته هاي مختلف با مسائل و مشكلات موجود در صنعت و ايجاد رابطه بين علوم تحصيل شده در دانشگاه و مسائل فني به كار گرفته شده است .

آشنايي با مكان كارآموزي
دفتر فني اورچين در ۲ كيلومترى شريف آباد – ابهر جنب صنايع پلاستيك به سرپرستي مهندس حسنى است در سال ۱۳۸۲ تاسيس شده قبل از تاسيس به مدت ۱۰ سال تجربه كار داشته كه در اين مدت سوابق درخشاني از خود نشان داده است . اين دفتر با بنياد مسكن و شهر سازي عقد قرارداد داشته بيشتر كارها به صورت پلان هاي مسكوني در خود شهرستان و در روستاها مي باشد قابل ذكر است اين دفتر به صورت آزاد نيز خدمات ارائه مي دهد . اين دفتر به جز كارهايي كه در بالا اشاره شد كارآموز نيز قبول مي كند .
دفتر فني اورچين با توجه به وجود سخت افزارها و نرم افزارهاي مناسب همچنين حضور افراد با تجربه كاري مفيد به عنوان يك دفتر فني مناسب جهت عمليات طراحي و پروژه هاي ساختماني شناسايي و پس از مذاكره به عنوان موسسه انجام پروژه كاربردي انتخاب گرديده است .

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: گزارش,کارآموزی,دفتر,فني,اورچين(رشته,معماري),گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري),دانلود گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري) ,دانلودگزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري) ,دانلود گزارش کارآموزی دفتر فني اورچين(رشته معماري)

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *