خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري)

دانلود تحقیق گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري)

تحقیق گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري) ، دانلود گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري)

محتوای فایل ::

گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري)

گزارش-کارآموزی-دفتر-شركت-ساختماني-ابهر-رود-(معماري)

دانلود ورد با موضوع گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري) دارای ۳۳ صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : ۳۳ صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

مقدمه
يك نويسنده افكار و ذهنيات خود را با نوشته ها و يك مجسمه ساز تجسمهايش را با شكل دادن و ارائه آن در يك مجسم و يك نقاش هنر نقاشي اش را در تابلوها و خلاصه يك معمار علم و هنر و فرهنگ را در قالب طرح هاي يك بنا به جامعه عرضه مي كند . هنر يك آرشيتكت ، خطوط گوياي تجسمهائيست از عملكردهاي يك بنا كه در قالب طرح معماري عرضه مي كند .
وقتي يك آرشيتكت ساختماني را طرح مي كند از مجموعه دانش قرنها استفاده مي كند . معماري از وقتي كه انسان اوليه اولين باربراي خانواده اش غار يا پناهگاهي با سقف طرح كرد شروع شد . رسم و طرح معماري وقتي انسان اولين طرح اين پناهگاه را روي شن يا خاك كشيده و قبلاً نقشه استفاده از مواد موجود را ريخته شروع شد .
تاريخ طرح معماري را مي توان در جنبش بزرگ تاريخ بشر و مستقيماً با آن جستجو كرد . آرشيتكت در سراسر اين جنبش تاريخي ، به سنگيني به پيش مي رفت رياضيات و علوم تكيه كرده است . اين پيش رفت ها منجر به ايجاد مواد ساختماني و متدهاي تازه شده است .
آرشيتكت طراح با نقشه كش بايد قادر به تبديل شكل ها ، مواد ، رنگها و مقياسات به بنايي جالب و زيبا باشد. و بايد از علم مهندسي معماري سر در بياورد تا بتواند بناها را مستحكم تر بسازد . و بايد بتواند فضاي مكوجود را به منظور بوجود آوردن ساختمانهاي مفيد ، متعادل تقسيم كند .  

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: گزارش,کارآموزی,دفتر,شركت,ساختماني,ابهر,رود,(معماري),گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري),دانلود گزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري) ,دانلودگزارش کارآموزی دفتر شركت ساختماني ابهر رود (معماري) ,دانلود گزارش کار

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *