خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي

دانلود تحقیق گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي

تحقیق گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي ، دانلود گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي

محتوای فایل ::

گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي

گزارش-کارآموزی-توليد-چالت-چوبي

دانلود ورد با موضوع گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي دارای ۱۸ صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : ۱۸ صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

مقدمه
با پيشرفت چشم گير جوامع و تاسيس موسسات و شركتهاي كوچك و بزرگ و كارخانجات نياز به پالت چوبي در اين شركتها و كارخانه جات روزبه روز بيشتر مي شود به اين فكرافتادم كه با يك تفكر خوب ومديريت مالي مي توانم علاوه بر تامين نياز داخل استان به استانهاي ديگر نيز اين محصول راارائه دهم .

خلاصه پروژه
پروژه اينجانب توليد پالت چوبي مي باشد كه از سرمايه اي به مبلغ ۳۸۳/۷۰۱/۵۵۶ ريال كه از مبلغ فوق ۸۰%  آن به مبلغ ۱۰۶/۳۶۱/۴۴۵ ريال تسهيلات بانكي و ۲۰% آن به مبلغ ۳۷۶/۳۴۰/۱۱۱ ريال سهم متقاضي مي باشد ميزان توليد سالانه ۰۰۰/۷۳ واحد بوده كه قيمت فروش هر واحد ۰۰۰/۳۰ ريال و قيمت تمام شده هر واحد ۳۷۸۳ ريال مي باشد و درآمد ناشي از فروش ۰۰۰/۷۳ واحد به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۹۰/۲ ريال مي باشد و هزينه هاي توليد سالانه محصول كه قيمت تمام شده محصول نيز مي باشد به مبلغ ۹۷۷/۱۳۱/۲۷۶ ريال مي باشد سود خالص حاصل از فروش محصول در سال ۰۲۳/۸۶۸/۹۱۳/۱ ريال است . اين محصول از نظر جنس و ساخت با كيفيت مي باشد و در داخل استان و داخل كشور به كارخانه جات و شركت ها عرضه مي شد و كل هزينه ها كه به مبلغ ۹۷۷/۱۳۱/۲۷۶ ريال مي باشد كه از اين مبلغ ۷۹۵/۸۲۱/۱۷۸ ريال هزينه ثابت و مبلغ ۱۸۱/۳۱۰/۹۷ ريال آن هزينه متغيراست و درصد فروش نقطه سر به سر ۱۴/۲ درصد مي باشد يعني از ۱۰۰% درصد مقدار فروش محصول در ۱۴/۲ نقطه تعادل نه سود داريم نه زيان .

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: گزارش,کارآموزی,توليد,چالت,چوبي,گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي,دانلود گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي ,دانلودگزارش کارآموزی توليد چالت چوبي ,دانلود گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي,گزارش کارآموزی توليد چالت چوبي

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *