خانه / مدیریت سازمانی / دانلود تحقیق پاورپوینت تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری

دانلود تحقیق پاورپوینت تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری

تحقیق پاورپوینت تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری ، دانلود پاورپوینت تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری

محتوای فایل ::

پاورپوینت تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری

پاورپوینت-تحليل-ديناميکی-کيفيت-زندگی-کاری

دانلود پاورپوینت با موضوع تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری،
در قالب ppt و در ۱۵۰ اسلاید، قابل ویرایش.

چکیده پاورپوینت:
در اين پژوهش تلاش شده است تا با رويکردی پويا و به کمک استفاده از ابزار سيستم ديناميک، به تحليل چگونگی ارتقاء کيفيت زندگی کاری، پرداخته شود. هدف از اين امر تلاش در جهت دست يابی به ابزاری کارآمد برای بررسی ابعاد مختلف مربوط به کيفيت زندگی کاری و تعيين استراتژی های مناسب برای ارتقاء آن و در نهايت ارتقاء بهره وری فرد و سازمان می باشد. بديهی است اگر بتوان با توجه به شرايط موجود به راه حلی بهينه در اين زمينه دست يافت که هم منافع سازمان و هم منافع کارکنان را تامين نمايد، رابطه ای برد- برد به وجود خواهد آمد و اين امر، اهداف سازمان و کارکنان را در يک راستا قرار می دهد که می تواند زمينه ساز تحول در ساير سازمان ها و محيط های کاری گردد.


هم چنين با توجه به تحولات جهانی، مصوبات سازمان بين المللی کار ILO و در نهايت قانون چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور که بر پياده سازی مفاهيم کار شايسته تاکيد می کنند و رابطه بسيار نزديكي که مفاهيم کار شايسته و کيفيت زندگی کاری با هم دارند، به آن موضوع هم پرداخته شده است. به اميد آن که اين پژوهش بتواند در جهت عملياتی شدن پياده سازی اين مفاهيم و ارتقاء بهره وری سازمان ها و افراد و افزايش سطح رفاه و ميزان رضايت مندی آن ها گامی بردارد.
دانلود فایل

دسته :: مدیریت سازمانی

تگ ها :: تحليل ديناميکی کيفيت زندگی کاری,کيفيت زندگی کاری,کيفيت زندگی کاری والتون,کيفيت زندگی کاری پایان نامه کيفيت زندگی کاری,کيفيت زندگی کاری pdf,تحقیق کيفيت زندگی کاری,مقاله کيفيت زندگی کاری,پاورپوینت کيفيت زندگی کاری,پایان نامه کيفيت زندگی کاری

 

درباره ی mr-rahmani@25

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *