خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي

دانلود تحقیق تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي

تحقیق تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي ، دانلود تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي

محتوای فایل ::

تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي

تحقیق-آشنايي-با-توربين-هاي-گازي

دانلود ورد با موضوع تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي دارای ۱۷ صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : ۱۷ صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

آشنايي با توربين هاي گازي
و
سوپر آلياژها
 فصل اول
آشنايي با توربين گازي
بخش اول
۱-تاريخچه
طراحي توربين گازي، به اوائل قرن نوزدهم بر مي گردد. اولين توربين گازي را استولز آلماني در سال ۱۸۷۲ ساخت. اين توربين خيلي شبيه به توربينهاي امروزي بود اما بعلت پايين بودن راندمان آن، قادر به چرخاندن چيزي جز كمپرسور نبود. در آن زمان پيشرفتهاي قابل توجهي در توربينهاي بخاري و موتورهاي پيستوني صورت گرفته بود و از طرف ديگر به علت عدم اطلاع از دانش آيروديناميك و عدم گسترش دانش متالوژي در ايجاد آلياژهاي مقاوم به حرارت و تنش، توربينهاي گازي راندمان پايين نداشتند و توان رقابت با موتورهاي ديگر را نداشتند، بنابراين انگيزه اي براي تحقيقات بيشتر ايجاد نمي شد.
با گسترش جنگ جهاني دوم و نياز به پرواز هواپيماها با سرعت صوت و بالاتر، قوي ترين انگيزه در ايجاد و ساخت توربينهاي گازي براي صنعت هواپيمايي موجود آمد. با افزايش اطاعات در دانش آيروديناميك و ساخت آلياژهاي مقاوم به حرارت، بالاخره در سال ۱۹۳۳، دكتر ماير به كمك كمپاني براون باوري، پر راندمان ترين توربين گازي صنعتي را ساخت.

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: تحقیق,آشنايي,با,توربين,هاي,گازي,تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي,دانلود تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي ,دانلودتحقیق آشنايي با توربين هاي گازي ,دانلود تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي,تحقیق آشنايي با توربين هاي گازي

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی شركت ميعاد(عمران)

تحقیق گزارش کار آموزی شركت ميعاد(عمران) ، دانلود گزارش کار آموزی شركت ميعاد(عمران) محتوای فایل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *