خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق بررسی صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه

دانلود تحقیق بررسی صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه

تحقیق بررسی صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه ، دانلود بررسی صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه

محتوای فایل ::

بررسی صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه

بررسی-صلاحيت-جهاني-رسيدگي-به-جرائم-عليه-بشريت-در-حقوق-فرانسهبررسی کامل صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه دارای ۱۵ صفحه و با فرمت word و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ و کنفرانس می باشد.

فرمت فایل:  word
تعداد صفحات:  15 صفحه
آماده: برای ارائه ، چاپ و کنفرانس میباشد
قسمتی از متن تحقیق::

صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه
مقدمه :
د ادگاههاي داخلي يك كشور با تكيه بر چه مباني خود را صالح به رسيدگي جرائم مي دانند حقوقدانان اصولي را كه صلاحيت كيفري بر مبناي آنها اعمال مي شود به شرح ذيل برشمرده اند :
۱ ـ اصل صلاحيت سرزميني ( ۱ ) . اين اصل كه شناخته ترين و بي مناقشه ترين اصل اعمال صلاحيت كيفري است مقررمي نمايد كه دولت ها در ارتباط با جرائمي كه در قلمرو آنها اتفاق مي افتد حق اعمال صلاحيت كيفري دارند .
۲ ـ اصل آثار جرم (۲) .
به موجب اين اصل يك دولت مي تواند به جرائمي كه خارج از قلمرو وي اتفاق افتاده و در عين حال آثار مادي در قلمرو وي به وجود آورده است رسيدگي نمايد .
۳ ـ اصل تابعيت متهم (۳) .
يك دولت مي تواند به جرائم اتباع خود در هر جا كه مرتكب شوند رسيدگي نمايد .
۴ ـ اصل حمايت از تبعه (۴) .
يك دولت مي تواند به جرائمي كه توسط خارجيان و در خارج از قلمرو وي اتفاق افتاده است رسيدگي نمايد مشروط به اين كه آن جرائم مستقيماً عليه امنيت آن دولت يا عليه منافع مهم وي ـ مثل پول و اسكناس ـ ارتكاب يافته باشد .
۵ ـ اصل آسيب به اتباع (۵) .
دولت ها گاه مي توانند صلاحيت كيفري محاكم خود را در مورد جرائمي كه در خارج از قلمرو آنان اماعليه اتباع آنان ارتكاب يافته است اعمال نمايند (۶) .

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: بررسی کامل صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه ,بررسی صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه ,بررسی, صلاحيت جهاني رسيدگي به جرائم عليه بشريت در حقوق فرانسه

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *