خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق بررسی تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه

دانلود تحقیق بررسی تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه

تحقیق بررسی تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه ، دانلود بررسی تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه

محتوای فایل ::

بررسی تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه

بررسی-تشكيلات-و-سازمان-زندانهاي-فرانسهبررسی کامل تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه دارای ۱۹ صفحه و با فرمت word و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ و کنفرانس می باشد.

فرمت فایل:  word
تعداد صفحات:  19 صفحه
آماده: برای ارائه ، چاپ و کنفرانس میباشد
قسمتی از متن تحقیق::

تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه
ر بسياري از كشورها دادرسان پس از صدور حكم محكوميت و قطعيت يافتن آن با ينكه گاهي از زندانها بازديد ميكنند عملا در چگونگي اجراي كيفر دخالتي ندارند زيرا اداره امور زندانها را سازمان پليس كه وابسته به وزارت كشور است بر عهده دارد.
دانشمندان و متخصصان امور كيفري اين روش را مورد انتقاد قرار داده معتقدند كه هدف از اجراي مجازات اصلاح و تربيت يا درمان بزهكار و عادت دادن او به زندگي عادي اجتماعي است لذا دادرسان كه با صدور حكم محكوميت به حبس, آزادي را از فردي سلب نموده و سرنوشت او و خانواده اش را بدست ميگيرند بايستي در چگونگي اجراي مجازات و روشهاي اصلاحي و تربيتي و يا درماني كه منطبق با شخصيت محكوم باشد نظارت داشته و وزارت دادگستري زندانها را اداره نمايد.
در فرانسه طبق قانون ۲ اكتبره ۱۷۹ اداره كل زندانهاي فرانسه جزو وزارت كشور گرديد و طبق ماده ۴ اين قانون سازمان پليس فرانسه مامور اداره زندانهاي محكومين و بازداشتگاه ها شد.
اداره زندانها توسط پليس بعداً, از طرف دانشمندان و متخصصين علوم كيفري شديداً مورد انتقاد قرار گرفت و در گمگره هاي امور زندانها و حمايت زندانيان مكرراً پيشنهاد شد كه اداره زندانها بوزارت دادگستري محول گردد در نتيجه در ۲۰ مارس ۱۹۱۱ اداره كل زندانهاي فرانسه تابع وزارت دادگستري گرديد ولي عملاً همان مامورين سابق كه جزو كادر وزارت كشور بودند زندانها را اداره ميكردند.

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: بررسی کامل تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه ,بررسی تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه ,بررسی, تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *