خانه / مقاله و تحقیق / دانلود تحقیق اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان

دانلود تحقیق اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان

تحقیق اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان ، دانلود اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان

محتوای فایل ::

اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان

اشتباه-در-حقوق-بيع-بين-الملل-انگلستانتحقیق کامل اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان دارای ۵ صفحه و با فرمت word و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ و کنفرانس می باشد.

فرمت فایل:  word
تعداد صفحات:  5 صفحه
آماده: برای ارائه ، چاپ و کنفرانس میباشد
قسمتی از متن تحقیق::

اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان
اشتباه
گاه در تجارت يكطرف احتمالاً بدان جهت كه منافع خويش را در معامله به خطا محاسبه كرده يا احياناً بدان سبب كه نمي‌تواند بهاي خريد را تحصيل كند مي‌كوشد با گفتن اينكه در قرارداد اشتباه بوده‌است از مسؤوليتهاي خويش بگريزد . او بدين ترتيب در پي خلاصي از تكاليف قراردادي‌اش است . و نيز ممكن است اشتباهي واقعي وجود داشته‌باشد . براي آنكه اشتباه مؤثر باشد نبايد اشتباهي در مورد قانون باشد زيرا هر طرف مسؤوليت دارد كه قانون را بررسي كند . و نيز اشتباه نمي‌تواند شامل خطاهاي مربوط به قضاوت شود چرا كه اين نيز در مسئوليت طرفينِ مربوط است . ما پنج نوع از اشتباهات را بررسي خواهيم كرد :
اشتباه مشترك ممكن است اشتباهي واقعي در مورد وجود موضوع قرارداد باشد . در دعواي « كاتوريد » عليه « هاستي » محموله روي كشتي قرار داشت و خريدار و فروشنده در حاليكه نمي‌دانستند فرمانده كشتي كالا را به جهت آنكه فاسد شده قبل از معامله به طريق قانوني فروخته‌است ‍؛ قردادي منعقد كرده‌اند . دادگاه حكم داد كه قرارداد بدانجهت كه براي طرفين معلوم نبوده‌ كه موضوع قرارداد هنگام قرارداد آن وجود نداشته باطل است .

دانلود فایل

دسته :: مقاله و تحقیق

تگ ها :: تحقیق کامل اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان ,تحقیق اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان ,تحقیق, اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان

 

درباره ی mr-rahmani@25

همچنین ببینید

دانلود تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي

تحقیق گزارش کار آموزی پست فشار قوي ، دانلود گزارش کار آموزی پست فشار قوي …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *